Arc
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kontrola fóra

2 posters

Goto down

kontrola fóra Empty kontrola fóra

Příspěvek  evelina Fri Mar 21, 2008 3:25 am

Zkontrolovala jsem všechny uživatele našeho společného fóra. Některým byl rovnou zablokován přístup (jde o hráče, kteří již naši alianci opustili) a někteří hráči byli vyzváni, aby uvedli jméno, pod kterým hrají na travianu - někdo totiž používá na travianu nějakou přezdívku, ale na fórum se přihlásil pod jinou a já nevím kdo je kdo.. Napsala jsem jim e-mail, aby svou přezdívku nahlásili hráči vitas. Pokud se tito hráči nenahlásí, budu jim muset zablokovat přístup na fórum. Pokud se to tedy týká přímo vás, prosím, co nejdřív napište. Děkuji.

Mohlo se stát, že jsem někomu zablokovala přístup, nebo možná v budoucnu zablokuji (tato kontrola fóra bude probíhat vždy jednou za čas, abychom se ujistili, že tu jsou pouze ti, co k nám patří) - v takovém případě napište někomu z vedení. Popřípadě mě na icq (VIZ téma komunikace).

Pokud víte o někom, kdo sem stále má přístup a přitom již není v naší multialianci, prosím, napište. Usnadní to kontrolu.
P.S. při kontrole mě opravdu zarazilo, kolik lidí od nás přešlo k otrokářům... kamkoliv jinam, ale zrovna k otrokářům?? No
ovšem to je jen můj osobní postřeh..

evelina

Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 29. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

kontrola fóra Empty Re: kontrola fóra

Příspěvek  Anonymn? Mon Mar 24, 2008 5:59 pm

sunny

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

kontrola fóra Empty Re: kontrola fóra

Příspěvek  svetlan Mon Mar 24, 2008 8:33 pm

ale mam taky dojem, ze do fora sa zapajaju len clenovia 4 rise. Ostatny ako keby tu ani neboli....?

svetlan

Poeet p?íspivku : 19
Registration date : 29. 02. 08

Návrat nahoru Goto down

kontrola fóra Empty Re: kontrola fóra

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru